Kontakt

Tel.

502-088-381 - części motocyklowe - nowe i używane

731-871-824 - części motocyklowe - nowe i używane

 

 

Kontakt Slovensko

tel číslo: 0048 502-088-381

 

 

email

marcinw87@wp.pl

 

Adres:

Salon motocyklowy

34-480 Jabłonka ul Guzówka 45

 

Znajdujemy się na południu polski przy samej granicy ze Słowacją we wspaniałej miejscowości Jabłonka.

W 2014 roku siedziba firmy przeniosła się do nowo wybudowanego budynku o powierzchni ponad 1000 metrów kwadratowych, w skłąd którego wchodzi warsztat motocyklowy, magazyn, sklep oraz poczekalnia dla klientów.

 

Nasza firma to przedsiębiorstwo którego celem nadrzędnym jest zadowolenie Klienta. Firma bazuje na zespole doświadczonych pracowników i ekspertów.


Nasz wewnętrzny kodeks wartości: 

Innowacyjność - wiemy, że innowacyjność to siła tworzenia coraz lepszych produktów i rozwiązań. 

Zaufanie i partnerskie podejście - tylko dzięki wzajemnemu zrozumieniu można budować długotrwałe, dobre kontakty biznesowe z wzajemną korzyścią dla obu stron. Szczególnie preferujemy otwarty model współpracy z ukierunkowaniem na potrzeby Klienta. 

Użyteczność - każdego dnia skupiamy się nad tym aby nasze produkty były jak najbardziej użytecznym i przyjaznym narzędziem. Dzięki temu nasi Klienci mogą podejmować coraz to nowe wyzwania biznesowe. 

Komfortowa obsługa Klienta - to główny cel naszych codziennych działań bo zadowolony Klient to źródło naszej wewnętrznej satysfakcji. 

Radość tworzenia - dbamy o naszych Klientów i pracowników, bo wierzymy że zadowolony pracownik tworzy najlepsze rozwiązania a najlepsze rozwiązania dają radość naszym Klientom. 

Zapraszamy do Współpracy zarówno klientów detalicznych jak i sklepy i warsztaty motocyklowe

Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie