O Nas

Tel. 502-088-381

email: marcinw87@wp.pl

Adres:

F.H.U. MOTO-MANIAK

34-480 Jabłonka ul Guzówka 45

NIP:

735-253-29-00

 

Firma działa nieprzerwanie od 10 stycznia 2010 roku.

Znajdujemy się na południu polski przy samej granicy ze Słowacją we wspaniałej miejscowości Jabłonka.

 

Firma od samego początku zajmujemy się sprzedażą części zamiennych oraz akcesoriów do motocykli i quadów.

Od 2017r poserzyliśmy działalność o sprzedaż elektronarzędz, narzędzi i sprzętu budowlanego i ogrodniczego jak również wynajmowaniem sprzętu ogrodniczego i budowlanego oraz przyczepek samochodowych.

 

W 2014 roku siedziba firmy przeniosła się do nowo wybudowanego budynku o powierzchni ponad 1000 metrów kwadratowych, w skłąd którego wchodzi warsztat motocyklowy, magazyn, sklep oraz poczekalnia dla klientów.

Nasz wewnętrzny kodeks wartości: 

Innowacyjność - wiemy, że innowacyjność to siła tworzenia coraz lepszych produktów i rozwiązań. 

Zaufanie i partnerskie podejście - tylko dzięki wzajemnemu zrozumieniu można budować długotrwałe, dobre kontakty biznesowe z wzajemną korzyścią dla obu stron. Szczególnie preferujemy otwarty model współpracy z ukierunkowaniem na potrzeby Klienta. 

Użyteczność - każdego dnia skupiamy się nad tym aby nasze produkty były jak najbardziej użytecznym i przyjaznym narzędziem. Dzięki temu nasi Klienci mogą podejmować coraz to nowe wyzwania biznesowe. 

Komfortowa obsługa Klienta - to główny cel naszych codziennych działań bo zadowolony Klient to źródło naszej wewnętrznej satysfakcji. 

Radość tworzenia - dbamy o naszych Klientów i pracowników, bo wierzymy że zadowolony pracownik tworzy najlepsze rozwiązania a najlepsze rozwiązania dają radość naszym Klientom. 

Zapraszamy do Współpracy zarówno klientów detalicznych jak i sklepy i warsztaty motocyklowe

Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie